Vols matricular-te?

Et facilitem tota la informació per al teu procés de matriculació.

Curs 2022-23

Matrícula estudiants de NOU ACCÉS a Grau i a Màster

Si ets alumne de nou accés i vols matricular-te en GRAU EN ÒPTICA I OPTOMETRIA pots fer- ho online (matrícula anual) els dies 19 i 20 juliol (1a assignació) i dies  26 i 27 juliol (2a assignació).

Si ets alumne de nou accés i vols matricular-te en MÀSTER UNIVERSITARI EN OPTOMETRIA I CIÈNCIES DE LA VISIÓ pots fer-ho online (matrícula quatrimestral - QT), el dia 8 de setembre.

• Aquí trobaràs tota la informació.

Matrícula de tardor estudiants de CURSOS ANTERIORS

Si ets estudiant de cursos anteriors i vols matricular-te en GRAU EN ÒPTICA I OPTOMETRIA pots fer-ho online (pla 2009 matrícula quadrimestral i pla 2020 matrícula anualels dies 21 i 22 de juliol.

Si ets estudiant de cursos anteriors i vols matricular-te en MÀSTER UNIVERSITARI EN OPTOMETRIA I CIÈNCIES DE LA VISIÓ pots fer-ho  online (matrícula anual), els dies 21 i 22 de juliol.

• Aquí trobaràs tota la informació.

Guia de matrícula per a l'estudiantat de nou ingrés